На Київщині з нагоди Дня Незалежності відзначили кращих жителів регіону.

Урочистості відбулись на території Бучі. З важливим державним святом громадян привітав очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін – повідомляє пресслужба Київської ОДА

“Дякую нашим жителям, які працюють над розбудовою нашої області в усіх сферах. Завдяки таким активним громадянам, переконаний, що наш регіон буде прогресивно та динамічно розвиватись. Бажаю миру всім нам і процвітання рідній країні”, – звернувся до присутніх Василь Володін і вручив одним із кращих професіоналів своєї справи відзнаки.

Також за ініціативи Президента України Володимира Зеленського до Дня Незалежності України сертифікати на квартири у Вишневому отримали учасник антитерористичної операції Володимир Паламарчук і бронзова призерка Олімпійських ігор в Токіо з боротьби Ірина Коляденко.

Окрім цього, п’ятьом військовослужбовцям – Олександру Дейнезі, Олександру Порохні, Віталію Самотузі, Сергію Тарасенку та Андрію Шершикову – подарували сертифікати на отримання реабілітаційних послуг у санаторії в Закарпатській області.

Також за ініціативи Глави держави ноутбуки отримали діти загиблих героїв Оля Мялкіна, Нікіта Баула, Мирослава Петруньок, Іра Петруньок і Сергій Яцун.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА