На дорозі М-06 Київ – Чоп поблизу Стоянки, де будується транспортна розв’язка, 4 – 6 вересня буде частково закритий проїзд у напрямку столиці. Про це повідомляє Укравтодор на своїй сторінці в Фейсбук.

Наразі завершено влаштування тимчасових стійок, опалубки та арматурного каркаса на прогоновій будові естакади №2 (секція №2). Далі будуть розпочаті роботи з бетонування прогонової споруди №2 естакади №2 з використанням важкої техніки – кран, бетононасос, бетонозмішувач тощо.

М-06 Київ – Чоп – км 21+767 (Стоянка) – лівий проїзд в напрямку Києва буде закрито на період (з 6:00) 4 вересня до (17:00) 6 вересня.

Рух у напрямку міста Києва буде здійснюватися по одній смузі правого проїзду.

Місце будівництва можна подивитися на мапі: https://bit.ly/3bkAh0z.

Укравтодор нагадує: На підходах до Києва, на дорогах Київ – Одеса та Київ – Чоп будується три розв’язки, що забезпечить безпечний розподіл транспортних потоків, розвантаження транспортних вузлів на міжнародних трасах та покращення безпеку руху в місцях концентрації транспорту поблизу столиці.

Для будівництва розв’язок на під’їздах до Києва визначено три таких місця:
M-05 Київ – Одеса км 15+390 ( Чабани ) та км 21+847 (Віта Поштова);
M-06 Київ – Чоп км 21+767 (Стоянка).
Розв’язки будуємо в рамках реалізації Проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва» за рахунок коштів позик Європейського інвестиційного банку (ЄІБ)/Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).
Підрядна організація:«Evrascon» (Азербайджанська Республіка).
Радимо водіям та перевізникам врахувати дану інформацію та перепрошуємо за тимчасові незручності.