У роботі пленарного засідання взяли участь 76 депутатів обласної ради. Також були присутні голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, народні депутати України, керівники структурних підрозділів облради, працівники виконавчого апарату облради, голови територіальних громад, представники громадськості та ЗМІ.

Заступник Голови Київської обласної ради Тетяна Семенова

Депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії. На порядок денний сесійного засідання голова Київської обласної ради запропонувала депутатам винести 62-а питання, які попердньо були вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії обласної ради. Внесення змін до Обласної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року виключили з порядку денного через те, що профільна комісія не розглянула питання та не надала своїх висновків. За всі інші питання проголосували.

Традиційно це питання бюджету, комунальної власності, земельні питання, питання підготовки та затвердження галузевих програм по різних напрямах діяльності. Зазначені програми дають змогу забезпечити належне фінансування або надати фінансову підтримку бюджетним організаціям та установам.

Депутати також внесли зміни до важливих для області програм, а саме: «Про обласну відзнаку – Звання «Почесний житель Київської області»; Про затвердження Положення про відзнаку КОР «Нагрудний знак» За заслуги перед Київщиною», до Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції Об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної сотні та учасників Революції Гідності на 2021-2022 роки; «Питна вода Київщини на 2017-2021 роки», «Програма залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2019-2021 роки» та багато інших.

«У зміненому бюджеті області на 2021 рік повністю враховані всі правки обласної ради. За результатами перевиконання доходів бюджету у першому півріччі цього року, ми змогли додатково профінансувати медичні заклади та заходи соціальної сфери. Також збільшили фінансування програми капітального будівництва. Подальшу долю обласного бюджету, для “Нової Доби”, прокоментувала, заступник Голови Київської обласної ради – Тетяна Семенова

Затвердили програму приватизації, що дасть можливість залучати інвесторів та розвивати виробництво. Це сприятиме створенню нових робочих місць, збільшить дохід обласного бюджету через сплату податків.

Проголосували за створення ландшафтних парків на Київщині. Збільшення кількості паркових зон позитивно впливають на екологію та попереджають хаотичну забудову населених пунктів», – сказала голова обласної ради Наталія Гунько.

Крім того, депутатський корпус затвердив проекти рішень про зміни типів, структур, перейменування освітянських та медичних закладів;  технічну документацію; розглянув окремі питання комунальної власності та ряд інших питань.

У результаті обговорення із усіх питань були ухвалені відповідні рішення.

Крім того, у холі сесійної зали депутати взяли участь в унікальному проекті – соціального шкільного підприємства «Шкільний вулик», на якому мали можливість придбати мед різнотрав’я, кошти з яких будуть направлені на лікувальні апітерапії для пенсіонерів та учасників АТО.