У Броварах отримали акти на квартири інвестори, які вклались у будівництво житлового будинку ще в 2006 році. Проте в’їхати зможуть в житло лише зараз – майже через 15 років.

Акти на квартири по вулиці Симона Петлюри, 21б передали людям сьогодні, 10 вересня, голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, міський голова Броварів Ігор Сапожко та керівник компанії «Каган і Ко» Вадим Каган.

«Радий, що справедливість врешті-решт перемогла. Те, як місцева влада разом з інвесторами та забудовниками вирішила це питання в Броварах, може стати прикладом для всієї області. Вони довели, що завдяки злагодженій роботі завершити до кінця «заморожене» будівництво – можливо. Цю практику потрібно переймати й іншим нашим територіям, адже Київщина активно та стрімко розбудовується, тож кожний об’єкт має бути доведений до кінця», – прокоментував Василь Володін.

Зазначимо, що ключі від квартири отримав також і срібний призер Паралімпіади Олексій Федина, який гідно представив Україну на міжнародній спортивній арені в Токіо.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА