Офіс є візитною карткою будь-якого підприємства. Комфортний офіс відображає фінансове благополуччя компанії, демонструє відвідувачам певний рівень. Перше враження грає важливу роль в ухваленні рішення про співпрацю, тому поєднання зручності і естетичності офісу цілком можна вважати одним з інструментів досягнення успіху в бізнесі. Окрім того, комфортний офіс демонструє політику керівництва щодо турботи про своїх працівників, а це важливий фактор, що допомагає підвищити і зміцнити мотивацію персоналу.

Людина проводить на роботі значну частину життя – близько десяти років, тому одним із завдань керівництва є підтримка комфортного середовища, щоб співробітники могли ефективно працювати, чи не витрачаючи сили і час на пристосування до непродуманих умов робочих місць. Звичайно, комфорт – поняття досить розпливчасте, багато в чому залежить від особистих переваг. Саме таку модель ставлення до персоналу, може проявити керівництво будь-якої компанії у Таращі на Київщині, якщо 30 вересня візьме участь  в аукціоні з приватизації приміщення на першому поверсі адміністративного будинку цього інвестиційно привабливого об’єкту.

Тут може бути ваш новий офіс у м. Тараща

Ви можете взяти в оренду адміністративне приміщення площею 75,1 м2, у складі якого: 3 кабінети (15,1 м2, 19 м2 , 15,6 м2 ), кладова (5,1 м2), коридор (2,4 м2), коридор та складова клітина (17,9 м2), ганок (36 м2).

Довідка «Нової Доби»:

В економіці м. Тараща (Білоцерківський район) провідне місце займає торгівля та переробка сільгоспсировини. На території міста працюють підприємства із виробництва м’ясо-молочної продукції, вирощування риби та птиці, проводиться випуск ливарної продукції та машинобудування, діє завод комбікормів та кормових добавок, меблева фабрика.

▪ Локація — Київська область, Білоцерківський район, м. Тараща, вул. Колгоспна, 56-а.

▪ Стартова ціна — 298 900 грн.

Детальніше: https://bit.ly/3E1oe5b

Даний об’єкт приватизації – вигідна інвестиційна пропозиція, адже облаштоване інженерними комунікаціями адміністративне приміщення стане в нагоді для ведення підприємницької діяльності на території громади.  

Про цей та багато інших об’єктів приватизації Ви також можете дізнатися на сайті: www.privatization.gov.ua