Таку тему обрано для заходу, який організовують для власників малого або середнього бізнесу або навіть для людей, які лише планують займатися підприємницькою діяльністю. Аби підприємці, що шукають можливості для розвитку чи масштабування свого бізнесу мали інформацію з перших рук.  

Круглий стіл відбудеться 21 вересня 2021 року,  об 11.00, у приміщенні торгово-промислової палати України, вул. В. Житомирська, 33, ІV поверх, кімната 401.

Під час круглого столу Ви дізнаєтеся про:

🔸новини чинного законодавства та прозорі можливості оренди і приватизації держмайна;

🔸реальні кейси успішної приватизації та оренди держмайна;

🔸актуальні приватизаційні та орендні пропозиції в інвестиційному меню Києва і Київщини;

🔸інструменти отримання інформації про об’єкти;

🔸деталі підготовки до аукціону та алгоритм участі в електронних торгах.

В межах заходу відбудеться сесія питань-відповідей з спікерами, які нададуть максимально вичерпні відповіді на ваші питання, а також корисні та практичні поради щодо оренди і приватизації держмайна.

Круглий стіл на тему: «Оренда і приватизація державного майна: перспективи для малого та середнього бізнесу» – це відкритий майданчик для прозорої комунікації, обговорень та обміну думками. Ми прагнемо об’єднати представників малого та середнього бізнесу та зосередитися на актуальних для сектору питаннях оренди і приватизації держмайна. Ви гарантовано отримаєте максимум корисних знань, натхнення для реалізації цікавих ідей та стовідсоткове задоволення від спілкування з колегами.

Організаторами події є:

Торгово-промислова палата України,

Комітет підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України,

Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України,

Регіональне відділення Фонду державного майна по місту Києву,

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях,

Всеукраїнська асоціація роботодавців,

Державне підприємство «Прозорро.Продажі».

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації та погодження від організаторів. Кількість місць в залі обмежена. Тож не баріться і швидше залишайте заявку на участь: https://forms.gle/3ekYeRen1unhKwGp9.

Взяти участь у круглому столі можна також в онлайн-режимі на платформі ZOOM. Посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам.