Проєкт від Klitschko Foundation та компанії Winner зібрав понад 1 200 учасників, та запускає третю хвилю проєкту «‎Синергія 3.0» !

1 червня закінчилась перша хвиля проєкту «‎Синергія» від освітнього діджитал-простору Impactum (Імпактум), мета якого — дати кожному доступний інструментарій для створення змін: особистих, локальних, глобальних. 

Протягом двох тижнів учасники навчались розпізнавати свій потенціал, освоювали актуальні для постковідного світу навички, розвивали критичне мислення, медіаграмотність, відповідальне лідерство та інші скіли, необхідні у сучасному світі. 

14 днів учасники отримували нові знання та навички завдяки 17 модулям про важливі базові навички 21 століття. У цілому, кожен, хто приєднався до проєкту «Синергія» прослухав 8 годин професійного онлайн-контенту у вигляді презентацій, виступів спікерів, корисних відео, подкастів і тепер може використовувати отримані знання на практиці!

21 вересня 2021 року стартує вже третя хвиля проєкту «‎Синергія», зареєструватись можна за посиланням Impactum

Тут ми зібрали крутих спікерів, серед яких є і Володимир Кличко (засновник Klitschko Foundation), а також Олексій Каплатий ( директор директор Bentley Kyiv в компанії Winner). З рештою спікерів ви можете познайомитися вже під час проходження проєкту!

«Підтримка дітей та молоді — це головний напрям соціальної відповідальності. Адже саме наш внесок сьогодні у розвиток молодого покоління, у сучасні технології та новітні підходи у навчанні — це наше майбутнє завтра. І випускники Impactum творитимуть це майбутнє», — каже команда Winner.

«Наш діджитал-простір Impactum — місце, де ми ламаємо стереотипи. Навчання може бути цікавим і персоналізованим, а відкривати нові грані в собі – просто, але для цього потрібна сильна мотивація, підтримка однодумців та конкретні дії. Усе це ми і даємо на нашому спільному з компанією Winner проєкті «Синергія». Будемо раді бачити на третьому потоці цього проєкту усіх підлітків, батьків, працівників освіти, а також тих, хто працює у сферах громадського сектору та благодійності», — каже директорка Klitschko Foundation, Ангеліна Осадча.

Крім того, у найближчі місяці планується запуск ще декількох проєктів!

Діджитал-простір Impactum реалізований з головним партнером компанією Winner Group Ukraine та має на меті стати якісним і сучасним аналогом офлайн-навчанню. 

Більше інформації про платформу Impactum та Синергію на сайті impactum.world.

Довідка “Нової Доби” : Klitschko Foundation благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і студенти опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, вчаться проєктного підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. Випускники проєктів організовують освітні заходи для однолітків та колег, таким чином стають амбасадорами змін у своїх містах і селах.  Більше інформації про Klitschko Foundation на сайті www.klitschkofoundation.org або у соцмережах Facebook, Instagram та Telegram

Winner — один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Дилерська мережа компанії, яка офіційно представляє Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у 47 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди Winner задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також компанія будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Winner націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.