В умовах «жовтої» зони епідемічної небезпеки зможуть повноцінно працювати всі професійні (професійно-технічні) навчальні заклади Київської області. Рівень вакцинації колективів від коронавірусу в них складає 100%. Про це 22 вересня повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Колективи профтехзакладів Київщині вже вакциновані від коронавірусу на 100% і зможуть повноцінно працювати в умовах «жовтої» зони. Що стосується шкіл, 73% з них мають рівень вакцинації 80% і вище, решта 27% не мають достатнього рівня і будуть відчиненні для відвідування лише для учнів початкової школи», – зазначив голова ОДА Василь Володін.

Крім того, за словами голови КОДА, достатній рівень вакцинації мають й заклади фахової передвищої освіти. Він складає 93%. Лише один з них буде зачинено для здобувачів освіти.

«Я вдячний усім педагогам та працівникам освітніх закладів, хто відповідально поставився до власного здоров‘я та захисту від ковіду. Впевнений, що найближчим часом всі освітні заклади області будуть мати 100 % показник вакцинації своїх робітників і продовжать роботу в нормальному режимі», – підкреслив Василь Володін.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.