Повідомляє портал –  grc.ua, – зростання, порівняно з серпнем, становило +1300 грн. При цьому 55% ​​роботодавців пропонують до 20 тис. грн. Ще 24% роботодавців готові платити до 30 тис. грн. Від 30,2 до 40,3 тис. грн пропонують 11% роботодавців (в основному це роботодавці Києва та міст-мільйонників), більш високі оклади (від 40,3 тис. грн) пропонують 10% роботодавців.
Найвищі оклади вересня традиційно у фахівців зі сфери ІТ – середня компенсація категорії становить 44,2 тис. грн. Порівняно з серпнем, середній рівень заробітної плати категорії зменшився на 11,2 тис. грн. Падіння середньої компенсації категорії у вересні зумовлено активним наймом молодих ІТ-фахівців (без досвіду роботи або з мінімальним досвідом роботи).
Також на 6,2 тис. грн зменшилася середня компенсація для кандидатів категорії «Виробництво/сільське господарство», на 2,3 тис. грн зменшилася компенсація в категорії «Безпека», на 2,2 тис. грн зменшилася середня заробітна плата медиків і фармацевтів.
Незначне падіння (200-300 грн) показали юристи, працівники категорії «Мистецтво, розваги, медіа» і «Консалтинг».
Зарплати в регіонах
Більшість профсфер, навпаки, показали зростання рівня заробітних плат. Так, наприклад, зростання заробітних плат у категорії «Державна служба/некомерційні організації», порівняно з серпнем, становило +12 тис. грн, у категорії «Бухгалтерія/інвестиції/лізинг» +5,3 тис. грн, у категорії «Транспорт, логістика» +7,7 тис. грн тощо.
Найменше роботодавці у вересні, за даними grc.ua, пропонували в Чернігівській області (падіння середньої заробітної плати в регіоні, порівняно з серпнем, склало 600 грн), Луганській області (–900 грн) і Тернопільській області (–1,2 тис. грн).
Цікаво, що всі аутсайдери серпня у вересні показали значне зростання рівня середньої компенсації. Так, середня заробітна плата в Київській області збільшилася на 2,5 тис. грн, зростання компенсації в Житомирі та області склало +5,1 тис. грн, оклади в Херсонській області зросли на 5,8 тис. грн.