Посольство Великої Британії оголосило урядову стипендіальну програму Сhevening в Україні.

Місія Chevening – підтримувати амбіційних лідерів з різних країн світу, надаючи їм повне фінансування на освіту у Великій Британії (як правило, це однорічні магістерські програми, а також MBA). – повідомляє сайт Фундації “Чинність закону”

Посольство покриває витрати на навчання, проживання, транспорт і візу – і також пропонуємо різноманітні можливості для випускників.

В Україні вже близько 450 чівнерів – так називають випускників програми, а у всьому світі – вже більш як 50000!

Програма не обмежує вік і спеціальності кандидатів, тож стипендіатами/ками стають представники різних сфер – STEM, бізнес, креативні індустрії, мистецтво, право, медицина тощо. При цьому стипендіати самостійно обирають місце навчання – а це означає, що Oxford, Cambridge, LSE, King’s College та інші престижні університети Британії швидко стають для них реальністю.

Вимоги до кандидатів прості: наявність диплому бакалавра, мінімум двох років досвіду роботи (волонтерства, стажування теж враховуються), лідерський потенціал і хороше знання англійської мови.

Команда Chevening, пропонує українським громадським організаціям провести презентацію про програму або інтерактивний воркшоп про ефективну самопрезентацію і написання есе. Також, можна переглянути вебінар про програму з цьогорічними стипендіатами – запис на сторінці Посольства у Facebook або на сайті програми