З Чемпіонату Європи з легкої атлетики у Берліні легкоатлети Київщини привезли три медалі. Мар’ян Закальницький став чемпіоном зі спортивної ходьби на 50 кілометрів. Срібло з цієї ж дисципліни виборола Аліна Цілій. А Сергій Никифоров отримав бронзову медаль за стрибки у довжину. Про це повідомляє “Моя Київщина“.

Українські легкоатлети за підтримки Федерації легкої атлетики 21 серпня провели зустріч з вболівальниками та пресою. Спортсмени подякували фанам за підтримку та розповіли про свої враження від змагань. Президент ФЛАУ Ігор Гоцул Привітав переможців та подякував за нагороди. Спортсмени розповіли про шлях до перемог та поділилися своїми досягненнями.

“Свої перші п’ятдесят кілометрів я йшла в Китаї. Ще тоді подумала, що це мій останній старт і я більше ніколи не піду, але подруга сказала, що вже пройдено відбір у Берлін, і тут хочеш-не хочеш, а треба йти”, – пожартувала спортсменка з Вишгороду Аліна Цілій.

Слід зазначити, що п’ятидесятикілометрову дистанцію для жінок на Чемпіонаті започаткували лише цього року, тому наша спортсменка відкрила рахунок срібним медалям у цій дисципліні.

Не обійшлося без непорозумінь. Сергій Никифоров розповів, що через технічний збій його результат виявився гіршим, ніж було насправді. На щастя, цю прикру помилку виправили і Сергій привіз в Україну бронзу.

“Ці непорозуміння не дуже вплинули на мій настрій. Але прикро, що мій стрибок на 8.15 метрів, зарахували, як на мене, менше. Я стрибнув за зелену лінію. Приблизно на 10 сантиметрів, тобто за 8.20 був стрибок. Купа було спроб “недоміряти”, але вони виправили ці помилки”, – поділився Сергій.

Після перемоги настрій наших легкоатлетів на висоті. Майже усі спортсмени сказали, що мають плани на Олімпіаду.

Наприкінці зустрічі вони з радістю роздали автографи та фотографувалися з прихильниками легкої атлетики.

Фейсбук – www.facebook.com/novadobakyivregion/

Інстаграм – https://www.instagram.com/gazetanovadoba/