Понад сім років військові на Сході захищають Україну. Щодня вони долають відстані й виконують завдання в повній бойовій амуніції. Її вага перевищує 30 кілограмів. – повідомляє сайт “Нової Пошти”

Щоб нагадати про подвиг захисників і захисниць, Леонід Остальцев подолав «Найважчий забіг» — 10-кілометрову дистанцію з військовим спорядженням у центрі Києва. Ветеран АТО присвятив забіг загиблому кулеметникові 30-ї окремої механізованої бригади Олексію Буслаєву, а також усім хлопцям і дівчатам, які перебувають тепер на фронті.

«Найважчий забіг» — це спосіб, у який Леонід Остальцев від усіх українців сказав військовим: «Ми цінуємо їхній щоденний захист».
Долучайтеся й ви до спільної подяки всією країною! Ви можете підписати листівку військовим у відділенні Нової пошти (до 15 жовтня) або ж просто на сайті (до 7 листопада).

Надішліть кілька слів турботи, поділіться своїм теплом і любов’ю. Заради усмішки наших військових далеко від їхніх домівок і рідних. Заради найважливішої звістки з тилу на фронт: «Ми дякуємо». За вашу відвагу, за вашу відданість. За найважчий марафон, який ви долаєте щодня, щоб ми могли жити мирним життям.

Листівку, яку ви залишите, ми обов’язково передамо військовим. Після модерації вона з’явиться й на цьому сайті.

Підписати листівку можна тут: ЛИСТІВКА НА ФРОНТ