Питання передачі у комунальну власність об’єднаних територіальних громад державного майна та його використання обговорили під час онлайн наради під головуванням  першого заступника голови КОДА Дмитра Назаренка.

Представники облдержадміністрації, райадміністрацій та територіальних громад обговорили проблемні питання передачі об’єктів житлового фонду (багатоквартирних житлових будинків, гуртожитків), захисних споруд цивільного захисту, інженерних споруд та комунікацій, які у процесі приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств у комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад на місцях.

Станом на сьогодні, об’єднаними територіальними громадами Київської області було винесено на розгляд сесії районних (міських) рад 90 об’єктів житлового фонду, з яких прийнято рішення про прийняття по 45 об’єктах, з яких 6 об’єктів вже прийнято до комунальної власності.

За результатами проведеної наради було запропоновано розглянути на найближчих сесійних засіданнях районних (міських) рад питання щодо прийняття до комунальної власності вказаних об’єктів державного майна.

Районні державні адміністрації Київської області спільно з об’єднаними територіальними громадами Київської області мають провести інвентаризацію державного майна, що використовується не за цільовим призначенням.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.