Відтепер цей ВНЗ офіційно називається – Державний податковий університет. Навчальний заклад перебуватиме у сфері управління Міністерства фінансів України.

Такі зміни відбуваються через процес реорганізації шляхом приєднання Університету державної фіскальної служби України до Державного податкового університету (ДПУ), відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про утворення Державного податкового університету» від 06 жовтня 2021 року № 1202-р. (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-utvorennya-derzhavnogo-podatkovogo-universitetu-i061021-1202)

Хоч університет і називатиметься Податковим, проте тут здобувають актуальні знання та отримують омріяні професії не лише ті, хто контролює наповнення бюджету нашої країни, а й багато інших фахівців, серед яких: економісти, фінансисти, аналітики, юристи, менеджери, перекладачі, спортсмени, журналісти, ІТ-спеціалісти, психологи та реабілітологи. Заклад вищої освіти здійснює підготовку фахівців за трьома рівнями вищої освіти, має 100-річну історію, а також є рідною Альма-матер для багатьох поколінь студентів, випускників та співробітників.

Відмітимо, що всі студенти та інші особи, які навчаються в Університеті державної фіскальної служби України, продовжують навчання в Державному податковому університеті за обраними спеціальностями та джерелами фінансування, будуть автоматично переведені на навчання до ДПУ.

Віримо, що наш колектив і надалі зберігатиме та примножуватиме славні традиції закладу, а також реальними справами підвищуватиме його престиж.