Кадровий портал grc.ua і газета “Нова Доба”, підготували для вас – 5 порад для матусь, що водночас перебувають і у декретній відпстці і у стані пошуку роботи.

1. Тайм-менеджмент

Найголовніше питання для кожної матусі: як поєднати роботу та виховання дитини? Збалансувати час догляду за малюком та виконання робочих обов’язків допоможе тайм-менеджмент. Існує безліч технік управління часом. Сьогодні методики тайм-менеджменту є у відкритих джерелах, тож ви можете самостійно ознайомитися з ними і вибрати для себе ту, що найкраще підійде саме вам. Основними принципами тайм-менеджменту є формування чіткого графіку роботи і відпочинку, розстановка пріоритетів. Освоєння цих навичок навчить вас ефективно виконувати завдання у режимі багатозадачності.

2. Підготовка до змін

Цілком виправдані хвилювання щодо зміни пріоритетів – коли робота виходить на перший план. Адже тепер малюк отримуватиме менше уваги від мами. З переходом на офісний режим доведеться віддати дитину на догляд бабусі або до дитячого садочка. До цього всій сім’ї слід підготуватися заздалегідь. Ще до того, як ви знайшли вакансію, що вам підходить, і відправили резюме, підготуйте малечу, розкажіть про те, як весело йому буде в дитсадку, адже він знайде там нових друзів. Почніть водити дитину в дитсадок хоч на декілька годин протягом адаптаційного періоду. Так буде легше залишити її на повний день, коли ви вже влаштуєтесь. До речі, деякі діти легко адаптуються і сприймають дитячий садок позитивно, як місце розваг.

3. Будьте в курсі

Всі професії з часом змінюються: використовують нові можливості, підлаштовуються до нагальних потреб, впроваджують сучасні технології. Під час декрету ви можете пропустити певні зміни у вашій спеціальності. Щоб цього не сталося, продовжуйте стежити за новинками у вашій галузі. Переглядайте нові видання з вашої теми, підпишіться на сторінки в соцмережах з корисною інформацією, шукайте нові дані в Інтернеті, спілкуйтеся з колегами на спеціальних професійних форумах і чатах. Продовжуйте бути в курсі! Стежте за тенденціями, щоб на момент виходу з декрету у вас не виникло відчуття, що все змінилося, а ви «не в темі».

4. Підвищуйте свій рівень

Навіть не намагайтеся влаштуватись на вакансію, якщо розумієте, що рівень ваших знань не дозволить з нею впоратися, – тільки змарнуєте час. Якщо ви відчуваєте невпевненість через те, що втратили професійні навички, краще спочатку підвищити свою кваліфікацію. Знайдіть швидкі курси, які видають сертифікати після закінчення. Наявність додаткового диплома додасть впевненості. Або ж, якщо ви справді втратили частину знань, підійдіть до справи серйозно. Пройдіть повноцінний курс, де зможете не лише відновити старі, а й отримати нові цінні знання. Додаткове навчання на курсах у поєднанні із самоосвітою зробить з вас спеціаліста високого класу. А головне – психологічно дозволить відчувати себе впевнено і компетентно.

5. Співбесіда? Легко!

Якщо ви взяли до уваги всі попередні пункти, сміливо можете йти на співбесіду. Адже тепер ви – ідеальний кандидат! Роботодавці розуміють, що жінка після декрету прагне соціалізації і розвитку. Вона шукає комфортне місце зі стабільною оплатою, яке не захоче змінювати найближчим часом. Вона старанна й організована, адже прагне засвоїти нові навички. Вона якісно виконує свої обов’язки, щоб зберегти своє робоче місце.

Головне на цьому етапі – переконати роботодавця у тому, що саме ВИ зможете взяти повну відповідальність за обов’язки на цьому місці. Для цього акцентуйте увагу HR-менеджера на своїх сильних навичках. Розкажіть про те, що вже втілили на практиці рекомендації з тайм-менеджменту й організували свій час так, що тепер встигаєте і дитину в садочок відвести, і на роботу приїхати. Не буде жодних запізнень і передчасного завершення робочого дня. Скажіть про те, що, крім вас, про дитинку дбатимуть й інші члени сім’ї. Також розкажіть про свої навички і продемонструйте свою обізнаність у вашій спеціалізації. Розкажіть, що ви в курсі останніх нововведень. Покажіть сертифікати додатково пройдених курсів. Будьте впевнені в собі, і бажана посада буде вашою!