25 листопада стартує Zero Waste School — екологічний діджитал-проєкт для представників учнівської та вчительської спільноти шкіл з усієї України. Проєкт реалізується Klitschko Foundation за фінансової підтримки Фундації Кока-Кола. 

Мета Zero Waste School — дати учасникам знання, натхнення та інструменти для створення локальних екологічних змін з глобальним впливом. 

Проєкт покликаний змінити думки, що сортування відходів та zero waste спосіб життя — це складно. Натомість ми створюємо світогляд, що спонукає творити екозміни:

«Екодружній спосіб життя — це моя нова звичка, що допоможе планеті. Я знаю, як втілити мою екоініціативу у життя разом з однодумцями».

Ми віримо, що зміни починаються з кожного з нас. Так, протягом 3-ьох років невеликими кроками зі школами з усієї України ми творимо екозміни. За цей період маємо чимало успіхів, якими пишаємось, але на яких точно не зупиняємось: 

– 225 шкіл стали учасницями;

– 1175 підлітків, вчителів/ок та директорів/ок взяли участь у Zero Waste School;

– 208 локальних проєктів у своїх громадах реалізували учасники;

– 88 828 людей доєднались до локальних екоініціатив, які втілили учасники;

– 2 492 баків для сортування відходів встановлено;

– 470, 9 т вторсировини зібрано учасниками локальних ініціатив;

– понад 14 000 українців долучились до онлайн-курсу Екоакадемія, що був створений в межах Zero Waste School.

І це тільки початок! Долучайтесь до можливості творити нову екоісторію разом із нашою величезною спільнотою на Zero Waste School цьогоріч.

Протягом 4 тижнів учасники:
– дізнаються про сортування відходів, принципи 5R та екодружній спосіб життя;
– отримають ефективні інструменти для взаємодії всередині місцевих громад, ведення переговорів та управління проєктами;
– складуть план реалізації власної ініціативи та дізнаються, як залучати фінансування;
– познайомляться з відомими громадськими активістами/ками, які розкажуть, як долати перешкоди, що траплятимуться на шляху;
– стануть частиною великого ком’юніті однодумців, що роблять екологічні зміни.

Четвертий запуск Zero Waste School пройде у діджитал-форматі на платформі Impactum, де на учасників чекають цікаві відеолекції, інтерактивні інфо та віжуал бокси. 

Тривалість: з 25 листопада по 26 грудня 2021 року, доєднатись можна протягом цього періоду.
Програма: 20 годин навчального матеріалу

Створюйте нову екореальність та подавайся на Zero Waste School за посиланням:  bit.ly/ZWS_2021

Довідка “Нової Доби”: 

Klitschko Foundation — благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і студенти опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, беруть участь у міжкультурних обмінах, вчаться проєктному підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. Випускники проєктів організовують освітні заходи для однолітків, таким чином стають амбасадорами змін у своїх містах і селах.  Більше інформації про Klitschko Foundation на сайті www.klitschkofoundation.org або у соцмережах Facebook та Instagram

Фундація Кока-Кола глобальна благодійна організація, яка була заснована в 1984 році та існує на пожертви від Компанії Кока-Кола (The Coca-Cola Company). Щорічно  Компанія Кока-Кола добровільно перераховує благодійній організації «Фундація Кока-Кола» один процент свого прибутку. За понад 35 років діяльності Фундація  виділила гранти на суму понад 1 мільярд доларів США на підтримку ініціатив громад у всьому світі. Основними напрямками, за якими Фундація підтримує громадські організації, громади і спільноти у світі та в Україні, є посилення прав і можливостей жінок, особливо жіночого підприємництва; підтримка громад у подоланні їхніх проблем та побудови кращого життя для них; захист довкілля, зокрема поводження з відходами та відновлення водних ресурсів; та підтримка молоді, особливо доступу до якісної освіти. Фундація Кока-Кола  надає додаткове фінансування та гранти громадам та організаціям у відповідь на коронавірус. На сьогоднішній день понад 55 мільйонів доларів було виділено на підтримку місцевих організацій та вразливих громад у цей період. Всього у 2020 році, наприклад,  ресурси від Фундації отримали близько 500 громад і спільнот у понад 150 країнах.  Загалом за роки діяльності підтримку від Фундації Кока-Кола отримало понад 2400 організацій.

Сайт: https://www.coca-cola.ua/