Втім радіти зарано, незважаючи на пом’якшення карантину, деякі обмеження збережуться
З 7 грудня Київ переходить у жовту зону карантину. Незважаючи на це, буде збережено обмеження для транспорту та торговельно-розважальних центрів (ТРЦ).

Торгово-розважальні центри
В умовах жовтої зони карантину ТРЦ можна буде відвідувати лише за наявності негативного ПЛР-тесту, зеленого сертифікату про вакцинацію або довідки про перенесений коронавірус. Виняток зроблено для осіб, які не досягли 18 років. Вони можуть відвідувати центри лише у супроводі дорослих.

Громадський транспорт
Скористатися громадським транспортом пасажири можуть лише за наявності жовтого чи зеленого COVID-сертифіката, негативного ПЛР-тесту або документа про одужання від коронавірусу.

“Нова Доба” – нагадує:
Нагадаємо, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину, які уряд ухвалив минулого тижня. Зачеплять вони насамперед невакцинованих українців.

Відвідувати громадські установи на жовтому рівні епіднебезпеки зможуть лише ті, хто отримав щонайменше одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – жовтий COVID-сертифікат або довідку 063/о.
Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів доведеться мати принаймні одне щеплення проти COVID-19.
У той же час для відвідування громадських закладів можна буде використати і негативний тест, що діє 72 години, або альтернативний документ – COVID-сертифікат про одужання.

Київщина – продовжує перебувати у червоній зоні карантину