З приходом холодів стартувала щорічна програма фонду Благомай “Фабрика Чудес” для дітей з дитячих будинків. Ініціатива в цьому році спрямована на придбання теплих речей для дітей-сиріт, які особливо потребують турботи.

Щоб подарувати дітям радість, фонд “Благомай” погодив із керівниками 84-х дитячих будинків України, де проживають понад 5000 дітей, дійсно потрібні та важливі подарунки: теплі куртки та взуття.

Запрошуємо вас долучитися до ініціативи та подарувати дітям до Дня Святого Миколая таку необхідну турботу.

Як зробити добру справу та подарувати тепло дітям-сиротам?

Ви можете перерахувати будь-яку суму у фонд “Благомай”, який за ці кошти придбає подарунки дітям під вибрані потреби. Зробити це можна  за посиланням https://bit.ly/3lsGRaE

А щоб тепла було ще більше, ви можете залучити друзів, знайомих, колег та близьких здійснювати добрі справи напередодні новорічних свят!

Тож долучайтеся до благодійної ініціативи та подаруйте радість дітям-сиротам! Вона їм необхідна, так само як і ваша турбота. Адже у Новий рік так хочеться вірити в диво і провести зиму в теплі та комфорті. Ви прямо зараз можете зробити вагомий крок, щоб збувалися мрії діточок!

РУС

“Фабрика Чудес”: подари ребенку тепло ко Дню Святого Николая

С приходом холодов стартовала ежегодная программа фонда Благомай “Фабрика Чудес” для детей из детских домов. Инициатива в этом году направлена ​​на приобретение теплых вещей для детей-сирот, особенно нуждающихся в заботе.

Чтобы подарить детям радость, фонд “Благомай” согласовал с руководителями 84-х детских домов Украины, где проживают более 5000 детей, действительно нужные и важные подарки: теплые куртки и обувь.

Приглашаем вас приобщиться к инициативе и подарить детям ко Дню Святого Николая такую ​​необходимую заботу.

Как сделать хорошее дело и подарить тепло детям-сиротам?

Вы можете перечислить любую сумму в фонд “Благомай”, который за эти деньги приобретет подарки детям под выбранные нужды. Сделать это можно по ссылке https://bit.ly/3lsGRaE

А чтобы тепла было еще больше, вы можете привлечь друзей, знакомых, коллег и близких совершать добрые дела в канун новогодних праздников!

Приобщайтесь к благотворительной инициативе и подарите радость детям-сиротам! Она им необходима, равно как и ваша забота. А ведь в Новый год так хочется верить в чудо и провести зиму в тепле и комфорте. Вы прямо сейчас можете сделать весомый шаг, чтобы сбывались мечты детишек!