Сьогодні, 29 серпня, у день четвертої річниці Іловайської трагедії вшановують воїнів, полеглих в російсько-українській війні за цілісність та суверенітет України.

“Кожне обірване війною життя нашого захисника залишає шрам на серці України, на серці всього народу, на серці кожного з нас. Кожне обірване життя – це злочин російського агресора, за який він неодмінно понесе покарання. Ця війна – наш спільний біль, про який неможливо забути ні на мить”, – написав у Facebook Президент Петро Порошенко.

“Завдяки нашим Героям-захисникам, які вже ніколи не повернуться додому, Україна зупинила російську агресію і  зберегла свою незалежність” – зазначив він.

Побратими, волонтери, пошуковці та батьки загиблих хлопців створили відео у пам’ять про Героїв-захисників, які вже ніколи не повернуться додому, до своїх рідних, до мирного життя.

29 СЕРПНЯ НАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

29 серпня День, коли у війні з Росією Україна втратила найбільше своїх воїнів. Батьки полеглих Героїв, побратими, волонтери та небайдужі об'єдналися аби цей День став загальноукраїнським Днем Пам'яті! Небо ридма ридає, солдатики! Небо ридма ридає по ВАС! Приходьте 29 серпня до Стіни Пам'яті, вшануйте Героїв!

Опубліковано Стіна народної пам'яті загиблих за Україну 2014-2018 p.p. Неділя, 26 серпня 2018 р.

“Завдяки їм Україна зупинила навалу однієї з найбільших армій світу, зберегла свою незалежність. Герої не вмирають…”, – акцентував глава держави.