До новорічно-різдвяних свят у парку імені Тараса Шевченка підготували святкові локації, фотозони та приймальню Святого Миколая.

Про це під час пресконференції повідомила директор Департаменту культури КМДА Яна Барінова, передає кореспондент Укрінформу.

“Щороку Шевченківська районна державна адміністрація організовувала свята в парку Шевченка, але сьогодні при плідній взаємодії з Департаментом культури КМДА ми підготували дещо нові активності, нові декорації і цікаві події. Головні локації міста – це Софійська площа, Контрактова площа, арка Дружби народів. І кожна районна держадміністрація готує своє свято, але парк Шевченка цього року буде особливий”, – зазначила Барінова.

Голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олег Гаряга повідомив, що 19 грудня у парку ім. Шевченка засвітять новорічну ялинку.

“У парку Шевченка буде київський трамвай. Також буде резиденція Святого Миколая, туди зможуть приходити діти. Також будуть цікаві фотозони, велика кількість заходів, ми плануємо декілька концертів. Буде гарна ілюмінація в парку Шевченка”, – зазначив Гаряга.

За словами співорганізатора святкувань Анатолія Солов’яненка, святкові заходи у парку ім. Шевченка розпочнуться 17 грудня. “Починаючи з 12 години на різних локаціях парку працюватимуть аніматори, фотозони. У нас буде цікава святкова ілюмінація… Ми хочемо зробити цю локацію дуже сімейною. Крім цього, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей у нашій співпраці з партнерами і спонсорами отримуватимуть щодня святкові подарунки”, – сказав він.

У КМДА наголосили, що всі святкові заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних норм.