ТОВ “Маревен Фуд Європа” (Біла Церква Київської обл.) має намір інвестувати $100 млн у розширення свого заводу продуктів швидкого харчування у Білій Церкві, повідомив гендиректор української філії міжнародної компанії Mareven Food Holdings Ltd Май Ван Мінь. – повідомляє Інтерфакс-Україна

“Проектування вже завершено, будівництво почнеться після зими і займе близько півтора року. Виробництво буде розташовано поруч із чинним заводом, для цього купили ділянку землі біля траси Київ-Одеса. Виробничі потужності підприємства зростуть утричі, зокрема розпочнеться випуск нових хай-тек продуктів”, – розповів він у кулуарах форуму UkraineInvest “MAKE in UA” агентству “Інтерфакс-Україна” у вівторок.

За його даними, будівництво проходитиме у два етапи, в ході кожного компанія інвестуватиме по $50 млн. Таким чином, загальні інвестиції протягом 5 років можуть досягти понад $100 млн.

“Ми інвестували в Україну понад $60 млн. Наразі наша продукція представлена не лише на українському ринку, але більш ніж у 20 країнах світу. Перспективні для нас ринки – Польща, Німеччина та Велика Британія. Ми продовжуємо інвестувати у близькосхідний регіон та Північну Африку”, – зазначив Май Ван Мінь під час форуму.

Він зазначив, що Україна є одним із місць, у яке компанія готова інвестувати, а також висловив сподівання, що проведення цього форуму прискорить процес залучення інвестицій від іноземних компаній.

“Маревен Фуд Європа” виробляє під ТМ “Роллтон” на запущеному в Білій Церкві у 2011 році заводі вермішель, локшину, супи, картопляне пюре швидкого приготування, приправи універсальні, макаронні вироби, яєчну локшину та ін.