18 і 19 грудня «Парк Київська Русь» запрошує на відкриття новорічної програми «Зимова казка» для дітей та дорослих, яка триватиме до свята Хрещення 19 січня. 19 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, жителі Князівства, так назовуть учасників святкової програми, покличуть на зустріч з цим добрим і всіма улюбленим Святим. На гостей чекає шоу-програма з участю кінно-трюкового театру та костюмованих персонажів, катання на конях, середньовічні забави, гарячі напої та страви з багаття, святкові фотозони, майстер-класи, ярмарок новорічних сувенірів, флеш-подарунок.

У ці передсвяткові дні мешканці Стародавнього Києва запрошують здійснити подорож у часі на тисячу років тому. Приїхавши в Князівство, гості потраплять у справжнє живе місто Київ Х століття, з масивними оборонними спорудами, князівськими теремами і трибунами, садибами древніх киян, ярмарком майстрів, Княжою стайнею, є навіть середньовічка.

Вже в ці вихідні 18 і 19 грудня в Стародавньому Києві відбудеться урочисте відкриття Головної резиденції Нового Року. На ньому зберуться всім знайомі казкові персонажі та славні богатирі з князівської дружини і влаштують казкову новорічну феєрію.

В Головній резиденції Нового Року гості зустрінуться з добрим дідусем-чарівником, покладуть листа в Чарівну скриньку виконання бажань і влаштують яскраву фотосесію з казковими героями. Головна казкова резиденція буде відкрита для відвідувачів щодня до 9 січня.
Родзинкою програми 18 і 19 грудня стане інтерактивний спектакль-мюзикл зі спецефектами та вогнями, в якому разом з людьми, акторами-каскадерами, візьмуть участь коні рідкісних стародавніх порід. Музична вистава за мотивами «Вечорів на хуторі поблизу Диканьки», наповнена іскрометним гумором і живим вокалом, буде цікавою і дітям, і дорослим.

І неважливо, яка погода буде за вікном, адже ніхто в Стародавньому Києві не замерзне. Жителі Князівства запалять багаття і запросять усіх гостей взяти участь у давньослов’янських зимових забавах та веселих хороводах. Давньокиївські кухарі порадують усіх гарячими напоями та смачними стравами з вогнища на середньовічній кухні і в теплій Княжій корчмі.

Стародавній Київ багатий на чудеса! І одне з них— жива колекція коней унікальних історичних порід, які були зібрані з всього світу в Княжій стайні. Представників деяких порід в Україні більше ніде не побачити, адже вони були завезені в нашу країну в єдиному екземплярі. Кожен гість князівства зможе підійти до цих прекрасних тварин, погладити, сфотографуватися з ними і проїхатися верхи, в екіпажі або навіть в санях.

Тут кожен знайде заняття для душі. Можна прогулятися вуличками середньовічного міста, побачити садиби стародавніх киян, відвідати музеї та експозиції, викарбувати монету «на щастя». Любителів екстриму порадують швидкісна гірка «Змій Горинич» та спуск «Каната «Полетайла». У Княжій костюмерній можна вбратися в історичні костюми часів Київської Русі і влаштувати яскраву фотосесію в них. А потім — зайти в середньовічні лавки і вибрати оригінальні сувеніри ручної роботи в подарунок рідним і друзям.

Зігрітися і відновити сили можна в теплій Княжій корчмі. Тут давньокиївські кухарі пригощають гостей напоями та стравами, приготовленими на відкритому вогні, як за середньовічними, так і за сучасними рецептами.

Для того, хто захоче продовжити свою «Зимову казку» ще на день, є можливість залишитися на ночівлю в комфортабельних кімнатах, попередньо забронювавши місця.

Стародавній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30.

У програмі можливі зміни.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого — 250 грн., для пенсіонерів та студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 100 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Стародавній Київ розташований у 45 хвилини їзди від Києва сучасного — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» у розділі «Контакти».

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com