Центральна виборча комісія та студія FFFACE.ME створили віртуальний бюлетень для українців. Пропонують проголосувати, яким був 2021 рік.

В інстаграм-фільтрі можна обрати 1 із кількох варіантів та поділитись підсумками року з друзями.

В рамках проєкту ЦВК оголошує конкурс. Для цього достатньо опублікувати stories з фільтром та позначити аккаунт ЦВК (@cvk.gov.ua ). Так користувачі автоматично стають учасниками розіграшу.

31 грудня Центральна виборча комісія опублікує результати “голосування” українців у соцмережах та визначить 1 переможця, який отримає мерч держоргану.

Іванна Стець, комунікаційниця ЦВК:

“Передноворічний період — це коли всі вже втомились приймати важливі рішення, хочуть просто видихнути і…підбити підсумки. Тому виборці роблять свій вибір року, а ми, ЦВК, те, що вміємо найкраще — все це підрахуємо і встановимо результати”.

Навіщо ми зробили інстаграм-фільтр?

Центральна виборча комісія хоче розвивати культуру вибору. Ідеться не лише про необхідність ходити на дільниці. Для цього ми постійно у пошуках різних інструментів, щоб говорити про важливі речі з різною аудиторією. Напередодні Нового року ми пропонуємо українцям зробити хай жартівливий, але вибір — яким був їх рік. Сподіваємось, 2021-й для них відбувся.

Як користуватись:

1. Відкривайте  фільтр «Голосування за 2021»:

https://bit.ly/3pn6kEQ (facebook)

https://bit.ly/3FqLppN (instagram)

2. Позначайте офіційні сторінки ЦВК (facebook https://bit.ly/3emhUK1 ) (instagram https://bit.ly/3mvrOxs )

3. Публікуйте свої підсумки-2021

Фільтр розроблено за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) та фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) та британської допомоги від уряду Великої Британії (UK Aid).

FFFACE.ME —  українська студія, що створює Instagram/Snapchat/TikTok-фільтри та комунікаційні проєкти з доповненою реальністю для клієнтів із Східної та Західної Європи, Північної Америки та Центральної Азії.

Контактна особа:

Іванна Стець – комунікаційниця Центральної виборчої комісії.

тел.: 066 406 92 02