Будівельні роботи розпочнуть навесні. Наразі оголошено тендер на пошук підрядника для виконання робіт. Медичний заклад розташований неподалік міжнародного аеропорту “Бориспіль” на вулиці Котляревського.

На території лікарні планується збудувати два нові корпуси — для пологового та лікувального відділень, які з’єднають скляним переходом із основною медичною установою. Крім того, тут облаштують вертолітний майданчик. Вартість будівництва складає близько 139 мільйонів гривень. Підрядника з будівництва пологового та лікувального відділень у Борисполі шукають уже втретє. Другий тендер оголосили 19 листопада після відхилення пропозицій двох учасників торгів. Пропозиції щодо участі в аукціоні можна було подати до 25 листопада. Аукціон був призначений 6 грудня. Чергова спроба обрати підрядника з будівництва двох відділень Центральної районної лікарні Борисполя запланована наступного тижня – аукціон відбудеться 10 січня.

За два роки у Київській обласній клінічній лікарні планують провести повну реконструкцію, зокрема збудувати вертолітний майданчик для аеромедичної евакуації. Департамент регіонального розвитку Київської облдержадміністрації вже провів тендер на розробку проектної документації для реконструкції дитячої лікарні у Боярці. Переможця вже оголосили. За розробку проекту реконструкції підряднику готові сплатити понад 14 мільйонів гривень.

Джерело: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-11-19-008942-a