Тепер аби дізнатися призначено чи не призначено вам субсидію не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. Тепер з цією інформацією можна ознайомитися за посиланням: subsidii.ioc.gov.ua.

Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій створений вперше в історії незалежної України. Він дає змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з державного бюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми житлових субсидій.

Міністерство соціальної політики нагадалує також про нові правила призначення субсидій. Згідно з нововведеннями, тисячі українців можуть втратити право на пільгу, якщо володіють цінним майном.

За даними міністерства, більшості громадян, які отримують субсидії і не мають нещодавно куплених предметів розкоші, нових автомобілів, або в складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу (приблизно 80-85% нинішніх субсидіантів), як і раніше державна допомога буде перепризначена в автоматичному режимі.