У Святошинському районі столиці цьогоріч реконструюють парки “Інтернаціональний” та Феодори Пушиної, а також облаштують 6 скверів. Зокрема, буде оновлено сквер та вулиці Львівській, 3, який є проєктом-переможцем Громадського бюджету.
Також відремонтують сквери на вулицях Генерала Наумова, 31-33, Симиренка, 13/1, Прилужній, 8-г (біля школи №304), Симиренка між будинками 5 та 7-а, сквер на бульварі Академіка Вернадського між будинками 63-а та 71-а. 

“Цьогоріч за ініціативи мера Києва Віталія Кличка планується розпочати капітальний ремонт парку “Інтернаціональний”, який знаходиться біля кінотеатру “Лейпциг”. Парк є однією з популярних локацій для відпочинку мешканців Святошинського району, тому ми прагнемо модернізувати це місце та створити максимально сприятливі й комфортні умови для дозвілля киян. Також планується облаштувати парк імені Феодори Пушиної задля того, щоб зробити його ще більш затишним та зручним простором для відпочинку. Крім того, буде реконструйовано шість скверів району, зокрема сквер по вулиці Львівській, 3, який реалізують в рамках Громадського бюджету. Тож надзвичайно важливо підтримувати тенденцію щодо створення зелених просторів та впорядкування територій на благо киян”, – зауважила депутатка Київської міської ради Вікторія Муха.