Київська область три дні поспіль має перевищення по двох епідемічних показниках, що є підставою для запровадження “червоної” зони – це видно із статистичного звіту Міністерства охорони здоров’я

 У Київській області три дні поспіль перевищений коефіцієнт виявлення випадків захворювання серед тестування – понад 20%, і динаміка госпіталізацій понад 50%. Тепер 12 областей мають ознаки “червоного” рівня.

Найвищий рівень захворюваності зберігається на Івано-Франківщині (1951 випадок на 100 тис. населення), Сумщині (1903 випадки на 100 тис. населення) і Житомирщині (1856 випадків на 100 тис. населення).

Червона зона наразі запроваджена в Івано-Франківській та Рівненській областях. “Жовтий” рівень епіднебезпеки зберігається в Кіровоградській та Полтавськй областях.Показники по регіонах станом на 4 лютогоТАБЛИЦЯ: МОЗ

Довідка “НД”: “Червоний” рівень запроваджує державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, якщо в області за двома епідеміологічними показниками впродовж трьох діб перевищені граничні норми.