🌐 АНОНС | Газета «Нова Доба» №17 (450) — про головне в серці Київщини
11 липня 2025 року вийшов 17-й номер газети «Нова Доба» — видання, що розповідає правду з вогневої зони і тримає пульс регіону.
У цьому випуску читайте:
🛡️ Під небом тривоги: Київщина під вогнем і тримається
Масовані обстріли Києва та області стали одними з найпотужніших за останні місяці. Влучання по житлових будинках і критичній інфраструктурі в Ірпені, Броварах, Василькові, Бучі, Вишневому. Аналітика наслідків, поради з виживання в умовах постійної загрози та фінансової нестабільності. Ми не просто стоїмо — ми чинімо спротив!
🕊️ Україна говорить про мир. росія — мовчить…
Велика аналітика про Глобальний саміт миру у Швейцарії, бойкот Кремля, подвійні стандарти дипломатії та розчарування «нейтральною» позицією Китаю. У центрі — українська дипломатія, що продовжує шукати шляхи до справедливого миру попри ракетні атаки.
🎙️ Повернення додому: як усна історія стає інструментом пам’яті
Проєкт «Post Bellum – Україна» збирає історії тих, хто повернувся з-за кордону попри небезпеку. Документування живих голосів, онлайн-курси для підлітків та архіви історичної пам’яті — все це стає частиною нового культурного спротиву.
📣 Сервіс із повагою: військові мають першочергове право на податкові послуги
Нові ініціативи від ДПС Київщини: підтримка для захисників не лише на фронті, а й у державних інституціях.
❤️ Кохання під сиренами
Невелика історія великої обіцянки. Освідчення під час війни — більше, ніж романтика.
📌 Також у номері:
- повідомлення про дозвіл на викиди від АТ «Інделіка»
- оголошення про аукціони майна боржників
- приватні звернення та кросворд від наших партнерів #шотам
📥 Читайте повний випуск №17 у PDF на нашому сайті:
👉 https://novadoba.kiev.ua
📬 Підпишіться на друковану версію у будь-якому відділенні Укрпошти або надішліть запит до редакції.
📣 Долучайтеся до нас у Facebook, поширюйте матеріали, тримаймо інформаційний стрій разом!
🟦 https://facebook.com/novadoba.kiev.ua


