Нещодавно Європейська асоціація боротьби з інсультом (ESO) відзначила сертифікатом «ESO Angels Awards 2017: Stroke ready hospital» інсультний блок при неврологічному відділенні Білоцерківської міської лікарні №2.

У 2016 році завідувач інсультного блоку Людмила Липовенко зареєструвала у системі ESO дане відділення та протягом всього часу персонал відділення вів моніторинг пацієнтів і вводив у міжнародну стандартизовану систему досягнуті показники. І за результатами надісланих у 2017 році даних інсультний блок отримав таку відзнаку. Всього таких нагород 9 по всій Україні!

Даний сертифікат підтверджує, що інсультний блок при неврологічному відділенні Білоцерківської міської лікарні №2 надає пацієнтам із інсультами допомогу на європейському рівні.

Метою проекту «ESO Angels Awards Committee» є стимулювання медичних установ до підвищення якості надання послуг цього спрямування та збільшення кількості пацієнтів, що лікуватимуться в спеціалізованих лікарнях, а не деінде.

Для довідки: інсультний блок при неврологічному відділенні Білоцерківської міської лікарні №2 був відкритий 07 травня 2016 року, а 29 серпня 2017 року відбулося відкриття другої черги. У відділенні працює мультидисциплінарна команда, тобто лікарі інсультного блоку співпрацюють з екстреною медичною допомогою, кардіологами та іншими спеціалістами. Чим швидше пацієнту надається спеціалізована медична допомога, тим швидший результат лікування.