Представники Управління поліції охорони Київщини долучилися до наради з головами територіальних громад Бучанського району за підтримки Бучанської районної державної адміністрації. Під час зустрічі обговорювали питання впровадження Концепції безпеки закладів освіти, яка була підписана урядом напередодні, 7 квітня 2023 року, а саме: комплексне стратегічне бачення створення безпечного освітнього середовища у навчальних закладах та організацію належних і безпечних умов навчання.

“Сьогодні понад 300 навчальних закладів Київщини вже підключені до пульта центрального спостереження та знаходяться під нашою безпекою цілодобово. Поліція охорони знаходиться у повній бойовій готовності та в змозі гарантувати належну безпеку дітям та педагогам”, – зауважив у своїй промові заступник начальника Управління поліції охорони в Київській області Віктор Веклич.

Також, особливу увагу приділили питанню захисту закладів охорони здоров’я та персоналу в каретах швидкої допомоги. 

Нагадуємо, що з початком повномасштабного вторгнення росії поліція охорони розпочала оснащення закладів освіти системою сигналізації та пультовою охороною з абонплатою у 100 гривень на місяць за надані послуги. У кожному навчальному закладі, який підписав договір з Управлінням, встановлена тривожна кнопка за поданням сигналу якої прибуває група швидкого реагування.

Більш детальну інформацію щодо послуг поліції охорони можна отримати за телефоном 9899 (безкоштовно з мобільних).