У селі Сухолуччя Вишгородського району, на найшвидшій велотрасі України, пройшла міжнародна індивідуальна гонка для жінок VR Women ITT в рамках серії міжнародних українських велогонок Race Horizon Park. Це вже треті жіночі велоперегони, що проходять у Вишгородському районі (2016, 2017,2018 роки). Повідомляє Київська обласна державна адміністрація.

Оранізаторами спортивного заходу є Федерація велосипедного спорту України, Київська обласна державна адміністрація та Вишгородська районна державна адміністрація.

Урочисте відкриття змагань відбулося за участі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, президента Федерації велоспорту Олександра Башенка, голови Вишгородської районної державної адміністрації Вячеслава Савенка, Сухолуцького сільського голови Оксани Чуж.

Цього року 38 професійних спортсменок з п’яти країн світу (Італія, Білорусія, Чехія, Кіпр, Україна) подолали дистанцію 27,2 кілометри від Сухолуччя в сторону Глібівки з розворотом знову до Сухолуччя.

Перемогу здобула Антрім Крістофур з Кіпру, яка виступала за збірну Київської області і проїхала дистанцію за 36,12 хв. Друге місце посіла знаменита Валерія Кононенко, що представляє львівську команду Mix Team Lviv. Третє місце дісталося лідеру національної збірної України Ользі Шекель.